Möt vårt Nohau team

Mikael Johnsson
CEO
Phone: +46 (0)40 59 22 01
mikael.johnsson@nohau.se

Joakim Nilsson
Key Account Manager
Phone: +46 (0)40 59 22 08
joakim.nilsson@nohau.se

Martin Andersson
Team Leader Professional Services
Phone: +46 (0)40-59 22 04
martin.andersson@nohau.se

Sissi Xie
Financial Manager
Phone: + 46 (0)40-59 22 02
sissi.xie@nohau.se

Michaela Möller
Logistics Manager
Phone: +46 (0)40 59 22 17
michaela.moller@nohau.se

Maria Gustavsson
Marketing
Phone: +46 (0)40 59 22 05
maria.gustavsson@nohau.se

Jörgen Nilsson
Key Account Manager
Phone: +46 (0)40 59 22 06
jorgen.nilsson@nohau.se

Alexander Majzoub
Account Manager
Phone: +46 (0)40 59 22 03
alexander.majzoub@nohau.se

Mikael Gustafsson
FAE
Phone: +46(0) 59 22 23
mikael.gustafsson@nohau.se

Lena Bernhardsson
Course Coordinator
Phone: +46 (0)40 59 22 09
lena.bernhardsson@nohau.se

Björn Skånberg
Support Engineer
Phone: +46 (0)40 59 22 11
bjorn.skanberg@nohau.se

Malin Holmström
Accounting & Sales Assistant, IT Coordinator
Phone: +46 (0)40 59 22 18
malin.holmstrom@nohau.se

Önskar du mer information?

Behöver du en offert, information eller råd. Kontakta oss!