Möt vårt Nohau team

Joakim Nilsson
Acting CEO
Phone: +46 (0)40 59 22 08
joakim.nilsson@nohau.se

Ahmed Khalifeh
Logistics Coordinator
Phone: +46 (0)40 59 22 17
ahmed.khalifeh@nohau.se

Malin Holmström
Accounting & Sales Coordinator, IT Coordinator
Phone: +46 (0)40 59 22 18
malin.holmstrom@nohau.se

Victoria Andén
Marketing
Phone: +46 (0)40 59 22 05
victoria.anden@nohau.se

Lena Bernhardsson
Course Coordinator
Phone: +46 (0)40 59 22 09
lena.bernhardsson@nohau.se

Jörgen Nilsson
Key Account Manager
Phone: +46 (0)40 59 22 06
jorgen.nilsson@nohau.se

Alexander Majzoub
Sales Norway
Phone: +46 (0)40 59 22 03
alexander.majzoub@nohau.se

Martin Andersson
Team Leader Professional Services
Phone: +46 (0)40-59 22 04
martin.andersson@nohau.se

Jonas Tran
FAE
Phone: +46 (0)40 59 22 11
jonas.tran@nohau.se

Önskar du mer information?

Behöver du en offert, information eller råd. Kontakta oss!