Möt vårt Nohau team

Andreas Dyrhed
CEO
Phone: +46 (0)70 825 96 72
andreas.dyrhed@nohau.se

Möt Ahmed Khalifeh Logistics Coordinator i vårt Nohau Team

Ahmed Khalifeh
Logistics Coordinator
Phone: +46 (0)40 59 22 17
ahmed.khalifeh@nohau.se

Möt Malin Holmström Accounting & Sales Coordinator, IT Coordinator i vårt Nohau Team

Malin Holmström
Accounting & Sales Coordinator, IT Coordinator
Phone: +46 (0)40 59 22 18
malin.holmstrom@nohau.se

Magnus Kindberg
Marketing
Phone: +46 (0)40 59 22 05
magnus.kindberg@nohau.se

Möt Lena Bernhardsson, Course Coordinator i vårt team

Lena Bernhardsson
Course Coordinator
Phone: +46 (0)40 59 22 09
lena.bernhardsson@nohau.se

Möt Joakim Nilsson, Business Area Manager Products & Deputy CEO i vårt team

Joakim Nilsson
Business Area Manager Products & Deputy CEO
Phone: +46 (0)40 59 22 08
joakim.nilsson@nohau.se

Möt Jörgen Nilsson, KAM i vårt team

Jörgen Nilsson
Key Account Manager
Phone: +46 (0)40 59 22 06
jorgen.nilsson@nohau.se

Alexander Majzoub
Sales Norway
Phone: +46 (0)40 59 22 03
alexander.majzoub@nohau.se

Möt Martin Andersson, Team Leader Professional Services i vårt team

Martin Andersson
Team Leader Professional Services
Phone: +46 (0)40-59 22 04
martin.andersson@nohau.se

Möt Jonas Tran, FAE i vårt team

Jonas Tran
FAE
Phone: +46 (0)40 59 22 11
jonas.tran@nohau.se

Önskar du mer information?

Behöver du en offert, information eller råd. Kontakta oss!